VEDİC   VE    BATI    ASTROLOJİ       ANALİZLERİ

 

 

YENİ  ASTROLOJİ   SİSTEMİ   İLE    ANALİZ   NE  DEMEKTİR   ?

 

Analiz Başvurusu  (Tıklayın)

 

Güneş Dönüşü Horoskopu (Solar Return) Analizi    (Tıklayın)

 

       Astrolojide Geleceği Görmek ve insanı tanımak için uygulanan birbirinden farklı sistemler bulunmaktadır.

 

       Batı Astroloji adı verilen ve Tropik Zodyak kurgusuna dayalı horoskopla kişiliğimizi, Kim olduğumuzu. nasıl donatıldığımızı öğrenebiliriz.

 

       Vedic Astroloji adı verilen, Yıldızıl Zodyak kurgusuna dayanan  Hint astroloji sisteminde ise geleceğimizi öğreniriz. Bu sistem bize ne zaman evleneceğimizi, Ne zaman çocuk sahibi olacağımızı, Boşanma zamanını, kariyerde yükselme zamanlarını, Para kazanma şansımızı, piyango gibi bir ödül kazanma talihimizi ve hayatımızın ölüme kadar ki her sürecinde nelerle karşılaşacağımızı gösterir. Yaşam sonu zamanı ve nasıl olacağı dahi hesaplanabilir !

 

 

       Yücel Sügen'in dünya astrolojisinde ilk kez ortaya çıkarttığı yeni teorisi "Kaderin Şifresi" gerçeklerine göre hayatımız doğum tarihinde değil, annemizin hamile kaldığı anda şekillenmekte ve kader oluşmaktadır.

 

       Yeni astroloji sistemi ile analizler ve yorumlar Batı ve Vedic sistemleri içinde  incelenen Batı ve Vedic horoskopları ile yapılmaktadır. Böylece kim olduğumuzu ve yeteneklerimizi öğrendikten sonra geleceğimizi öğreniyoruz. Eğer annenin doğum bilgileri de verilirse, gerçek olarak kaderimizin nasıl şekillendiğini görebiliyoruz..

 

       Yeni horoskop analizinde kullanılan şablon dünya astrolojisinde ilk defa uygulanmaktadır. Böylece tüm hayatımızı ve geleceğimizi adım adım öğrenmek mümkün olmaktadır. Karmik olarak bizi nelerin beklediğini özel Vedic Formülü ile açık şekilde görmek mümkündür. Yücel Sügen'in yaptığı binlerce analize göre "Talih" olgusu yeni astroloji formülü ile hemen karşımıza çıkmaktadır. 

 

       Yeni astroloji analizinde yer alan başka bir özellik de, Magi Astroloji sistemine göre Aşk ve Romantik hayatın, Seks ve erotizm gücünün ve geleceğinin, hayatta yaşanacak aşkların ve hüsranların zamanlaması ve detaylarının verilmesidir.

 

       Bazı insanlar çok büyük aşklar yaşarlar ve sansasyon yaratacak evlilikler yaparlar. İşte, böyle hayat olaylarının tümü horoskoptaki yerleşimlere ve transitlere göre yaşanır. Bunları çok önceden öğrenmek mümkündür !

 

       Tüm astroloji sistemlerini ve yeni bulunan astroloji teorisine göre kaderimizin şifresini bir analiz şablonunda birleştiren, yoğuran ve yorum kalıbını çıkartan yeni yöntem, halen uygulanan  Klasik Astroloji analiz ve yorumunun çöpe atılmasına yol açacaktır !

 

 

 

Örnek  Bir  Analiz

 

Yukarıdaki satırı tıklayarak Örnek Analiz dosyasını açabilir ve inceleyebilirsiniz.

 

 

YENİ  ASTROLOJİ  SİSTEMİ  İLE  ANALİZ  YAPTIRMAK  İÇİN  NASIL  BAŞVURACAKSINIZ   ?

 

       Yeni sistemle analiz yaptırmak isteyenler sayfa başındaki resmi tıklayarak Başvuru formu sayfasına ulaşabilirler.

 

        Analiz başvurusu yapmadan önce neler öğreneceğinizi görmek için önce  örnek analizi incelemenizi  öneriyoruz. Bu şablonda bir analizde yer alacak tüm seçenekler açıklanmıştır.

 

       Bu aşamadan sonra formu doldurunuz. Gerekli bilgiler : Doğum Tarihiniz, Doğum yeriniz (Kent) ve Doğum zamanı (Saat/Dakika) olacaktır.  Formdaki "Açıklama" bölümüne sorularınızı yazınız. Analiz şablonunda tüm yaşam alanlarını kapsayan açıklamalar yer alacaktır ancak, özel sorularınız da olabilir ve bunların yorumlarını isteyebilirsiniz.

 

       Analizde "Kader Şifresi" yorumunu da öğrenmek istiyorsanız Başvuru formundaki "Açıklama" bölümüne annenizin doğum bilgilerini ve hamilelik bilgilerini yazınız. Örneğin, erken doğum varsa ne kadar  süre olduğunu belirtmeniz gerekir.  

 

       Analiz için ödenecek ücret ve bekleme süresi size eposta ile bildirilecektir. Analiz ücreti sorularınıza ve analizin kapsamına göre değişmektedir. Analizde sadece bazı soruların veya yaşam alanlarının yorumu istenebilir. Örneğin ; Ne zaman evleneceğim ?  Çocuğum olacak mı  ve ne zaman doğacak ? Kariyerimde yükselme zamanı ? Hastalık analizi ? Çocukların eğitim analizi ? Şans oyunlarındaki talih ve zaman analizi ? Aşk ve romantik geleceğin analizi ? Boşanma Analizi ? 

 

        

 

ANALİZ  BAŞVURUSU

 

       Analiz Başvurusu için aşağıdaki Başvuru simgesini tıklayın ve  açılan Başvuru sayfasından göndereceğiniz mesaja belirtilen bilgileri sırasıyla yazınız :

 

       a) Adınız ve soyadınız ?

       b) Doğum Bilgileriniz : Doğum Tarihi /Doğum Zamanı / Doğum Kenti ?

       c) Telefon numaranız ?

       d) Analizde öğrenmek istediğiniz sorularınız ?


 

 

       ÖNEMLİ  NOT : Başvuru sayfasındaki bilgi kutuları doğru olarak doldurulmalıdır. Eğer doğru email adresi

                               yazılmaz veya bu kutu boş bırakılırsa mesajınız Astromistik'e ulaşmayacaktır.

 


 

 

       Analiz Başvurusu için aşağıdaki   simgeyi  tıklayınız.

 

 

        Analiz başvurusu alındıktan sonra ücreti ve hazırlanma zamanı konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Başvuru formunda bir sorun ile karşılaşan okurlarımız aşağıdaki eposta adresine yazabilirler

 

astromistik@astromistik.com

 


 

 

 

Gökyüzü Zamanı Horoskopu (Horary) Analizleri

 

Anlık bir sorunun yanıtını veren astroloji koludur Horary ve eski çağlarda "Kralların Astrolojisi" olarak ünlenmiştir.

 

Birden aklınıza bir soru gelir : "Evlenecek miyim ?" veya "Almayı istediğim evi bana satacaklar mı ?" "Çocuğum üniversiteye girebilecek mi ? "Kızımın çocuğu olacak mı?"

Bu soruların yanıtını Horary Analizleri ile veriyoruz.

 

Bu konuda bilgilenmek için Horary Analizi örnek sayfasını ziyaret ediniz.

 


Güneş  Dönüşü  Horoskopu (Solar Return)  Analizi

 

Her yıl doğum horoskopunda Güneş'in doğum yerine geldiği zaman için hazırlanan horoskop yıl içinde olacakları bize açıklar. Batı astroloji sisteminde bu horoskop "SOLAR RETURN" adını alır. VEDİC (Hint) sisteminde Güneş Dönüşü horoskopuna "TAJAKA" adı verilir.

 

Her iki sistem kullanılarak istediğiniz bir yıl için gelecek analizi yapılabilir. Bu konuda hazırlanmış bir analizi okuyunuz.

 

Bu konuda bilgilenmek için SOLAR RETURN Analizi  okuyunuz..

 

 

 

Astro Numeroloji  Analizleri

Astro Numeroloji analizi ile yılınızın her ayının ve her gününün nasıl geçeceğini öğrenebilirsiniz.

 

 

Astro Numeroloji Analizleri, Numeroloji Uzmanı Özlem  SÜGEN tarafından hazırlanmaktadır. Her başvuru için   Yıllık açıklama, Çeyrek dönem analizi ve 3 aylık olmak üzere her günün  analizleri hazırlanmakta ve EPosta ile gönderilmektedir.