GÜNCEL      ASTROLOJİ       KONULARI

 

Annemi Öldürdüm. Gelin beni alın  (Tıklayın)

 

 

Terörist  Kozmik  Bir   Hatanın   Ürünüdür

 

 

Medya haberleri o kadar süratli yenileniyor ki yetişmek için Olimpiyat koşucusu olsan nafile ! En sonlardaki haber Sultanahmet meydanında Dikilitaş civarında kafası sakat bir dincinin beline sardığı patlayıcıları ateş verip orada bulunan turistleri havaya uçurmasıydı. Adam, 5 Eylül 1988 tarihinde Suudi Arabistan'da dünyaya gelmiş Suriye vatandaşı. Gazeteci Hüsnü Mahalli katilin ailesini 30 yıldır tanıdığını açıklamış.  "Bombacının ailesini 30 yıldır tanıdığını, tanıdığı günden beri intihar eylemi yapmaya müsait, radikal dinci bir aile olduklarını söyledi." Ayrıca eklemiş ; "Bombacı Nabil Fadlı’nın amcasını tanırım. Babasını tanımam. Çünkü bunlar 1970’li yıllarda Suudi Arabistan’a gittiler. O zamanlardan beri radikal dinci, intihar eylemcisi olmaya müsait kişilerdi."

 

Demek ki adamın davranışları, düşünceleri ve yaşam şekli bu varsayımları uyandırmış. Bu adamın Batı tipi (Placidius) horoskopunu kurup baktığımda aynı şeyler benim beynimde uçuşmaya başladı ! Seri katil Ted Bundy'den daha cinayete yatkın bir yaratık olduğu çok açık anlaşılıyordu. Ancak bu adamı dünyaya getiren kozmik güçler kafasını farklı güçlerin esir almasını sağlamışlardı. Aşağıda bombacı Nabil Fadlı'nın horoskopu görülüyor.

 

 

BİR  HOROSKOP  ANCAK   BU  KADAR   ZARAR   GÖREBİLİR  !

 

 

Yukarıda verilen horoskopta en önemli yerleşim akıl almaz bir ölüm tarzı olan intihar bombacısı yapacak cesareti veren Koç burcunda yerleşen geri hareketli (Retro) MARS olarak ortaya çıkıyor. Mars aynı zamanda Merkür ile karşıt, Neptün ve Ay ile sert kare açılar yapıyor. Mars-Ay arasındaki sert açının astroloji yorumuna bir göz atalım. " Bu insanın tüm duygusal enerjili fiziksel yapısı belki onarılmasında  daha süratli bitik ve harap duruma gelecektir. Öncelikle ağır ve yavaş olmasını ve her şeyi birden yapmamayı öğrenecektir. Beraber yaşanması  çok zor olacak kadar kaprisli, çabucak sinirlenen ve sabırsız birisidir.Değişken tabiatlı, huysuz ve alıngandır. Kendine aşırı düşkündür. Sağlık sorunları vardır. Çabucak değişen ruh yapısı vardır. Bazen neşeli bazen de karamsardır. Dik kafalıdır ve huzur arar gibi görünse de,huzursuz olmaktan hoşlanıyor gibidir. Kontrolsüz, çabucak kızan ve anlaşılması zor biridir.  "

 

Astroloji'nin açıklamasına bakın ve onu yıllardan beri tanıyan kişinin açıklamasını inceleyin. Birbirine ne kadar paralel değil mi ? Ayrıca olay günü transit Satürn ile natal Güneş arasında tam kare görünüm olduğu anlaşılıyor. Ölümü seçmek ve tanımadığı insanları ölüme sürüklemek için daha uygun bir gezegen tetiklemesi düşünülemez ? Zaten natal Güneş ile Ketu kavuşumdadır ve Ekliptik ekseni onun mantığını uçurmuştur. Ayrıca Satürn ile Uranüs tam kavuşumu telkin altında kalmayı uç noktalara götürüyor.  İşte, astroloji'ye inanmam söylemlerine daha  fazla yanıt vermeyi gerekli kılmayan kozmik bir delil karşımızda duruyor. Böyle bir olay kozmik bir hatadır. Neden böyle olduğunu araştırmak felsefeye dalmak olabilir. Böyle bir günde çocuk doğurmamak ise kestirme bir kurtulma için yeterli  önlem olacaktır.

 


 

 

"ANNEMİ  ÖLDÜRDÜM, GELİN BENİ  ALIN"

 

 

 

BİR  CİNAYETİN  ARKASINDAKİ  GERÇEKLERİ  GÖSTERECEK  YÜZLEŞME  HOROSKOPTA  YAPILABİLİR

 

 

 

Medyada yer alan haberlere göre, Aslı Sönmezler adında 34 yaşındaki ressam kadın, 57 yaşındaki annesi ile tartışma sırasında evin mutfağında boğarak onu öldürmüş ve ardından polisi arayarak cinayeti haber vermişti. Olayın nedeni olarak anne-kız arasında çıkan tedavi konusunda anlaşmazlık olduğu belirtilmişti. Amerika'da eğitim yapan Aslı'nın aynı zamanda resim dünyasında da tanındığı açıklanmaktadır. Verilen bilgilere göre Aslı, 19 Mayıs 1983 günü İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Doğum zamanını bilmiyoruz. Aşağıda kurulan Vedic horoskoplarında "Ay Yükselen" (Chandra Lagna) sistemi kullanılacaktır. Kırmızı renkli yerleşimler olay sırasındaki önemli transit gezegenlerdir.

 

BALIK

8.Ev

T.KETU

KOÇ

9.Ev

MERKUR( R)

BOĞA

10.Ev

GUNEŞ

MARS

İKİZLER

11.Ev

RAHU

VENUS

BALIK

MARS

VENUS

KOÇ

AY

KETU

BOĞA

İKİZLER

KOVA

7.Ev

 

VEDİC

 

RASİ

YENGEÇ

12.Ev

KOVA

GUNES

 

VEDİC

 

NAVAMSA

YENGEÇ

OĞLAK

6.Ev

ASLAN

1.Ev

AY

OĞLAK

ASLAN

YAY

5.Ev

KETU

AKREP

4.Ev

JUPITER( R)

T.SATURN

TERAZİ

3.Ev

SATURN (R)

T.MARS

BAŞAK

2.Ev

T.RAHU

YAY

AKREP

MERKUR

JUPITER

SATURN

TERAZİ

RAHU

BAŞAK

 

 

Aslı'nın psikolojik sorunları olduğu ve tedavi gördüğü açıklanmıştır. Rasi (Doğum) haritasında sorunun kaynağını görüyoruz. Yay burcunda yerleşen Ketu'nun (Güney Düğümü)  Merkür ve Ay üzerinde görünümü vardır. Ayrıca Satürn ile Merkür görünümü ve Mars ile Ay görünümü olduğu belli oluyor. Batı tipi horoskopta ayrıca  Neptün ile Güney Ay Düğümü kavuşum yaparak ruhsal sorunları gösteriyor. Aslan burcundaki Ay "anaretik" derecede yani burcun ilk derecesinde yerleştiğinden zarar görüyor. Ay ayrıca yöneticisi olduğu Yengeç evi zararlı 12.ev olduğundan zarar görüyor. Ay anne temsilcisidir ve anne-kız arasındaki uyumsuzluğunun kozmik bir nedeni olduğunu anlıyoruz.

 

Olayın gerçekleşme tarihinde T.Satürn Akrep burcundadır. Burada bulunan natal Jüpiter, Boğa burcunda bulunan natal Güneş ve Mars, Aslan burcunda bulunan natal Ay ile görünümler içindedir. Natal Ay yerleşimine göre ilk köşe evde bulunan T.Satürn "Kandaka Satürn" adı verilen hayatın zorlu ve sorunlu sürecini belirtir. Olay sırasında T.Mars Terazi burcundan ve natal Satürn evinden geçiyor. Gezegen yaptığı görünümler ile zararlı enerjiler oluşturuyor.

 

Bu haritanın sahibi bir cinayet işleyebilir mi ? Öldürülen kişi annesi olduğuna göre bunu yapabilir mi ? Gerçi horoskopta yer alan çeşitli görünümler ruhsal sağlık sorunları verebilir. Güneş-Mars kavuşumu  bile tek başına bir neden verebilir. Bu konuda yorumlara göz atarsak kişiyi sinirli ve dövüşken ruhlu yapar. Güçlü fiziksel güç ve beceri sahibidir. Tartışmaya ve kavgaya meyilli mizacı vardır. Sahip olduğu fiziksel kas gücünü kullanmakta dikkat çeker. Bu kişilik egosunun kendini kontrol etmesine izin vermemelidir.

 

Ay-Mars arasında göze çarpan sert görünüm kontrolü  çok zor olacak kadar kaprisli,çabucak sinirlenen ve sabırsız birisini ortaya çıkartır.Değişken tabiatlı, huysuz ve alıngandır. Çabucak değişen ruh yapısı vardır. Bazen neşeli bazen de karamsardır.  Kontrolsüz, çabucak kızan ve anlaşılması zor biridir. Ailesi,yuvası ve eşi onu mutlu edemez. Derinden yaralanmış ve çalkalanmış duyguları onu şiddetli içsel patlamalara,kinciliğe, kontrol harici içgüdüsel davranışlara ve kronik sinirliliğe sürükler. Sürekli bir huzursuzluk ve acelecilik içindedir.

 

Anne ile kızı arasında fiziksel orantısızlık olması cinayet işlemekte açıklananların gerçek olmadığı şüphesini uyandırıyor.  Aslı'nın sahip olduğu minyon fiziki yapısıyla annesiyle boğuşması ve onu boğması mümkün olamaz gibi gözüküyor ? Ancak horoskopun yansıttığı yerleşimler ortaya kendini kaybettiği zaman müthiş bir kas gücü kazanan kişiyi gösteriyor. Haritada kurtarıcı rol oynayacak Jüpiter iki zararlı gezegen (Satürn-Ketu) arasında kalarak zararlı bir Yoga oluşturuyor. Böylece, Vargottama olan gezegen işlevini yapamıyor. Ay Düğümleri ekseninde yerleşen Venüs  yakınlarına sevgi duymasını engelliyor. Batı tipi horoskopta Mars ile karşıt yerleşen Uranüs ve Jüpiter zihin karmaşasının farklı  işaretleridir.  Sonuç olarak horoskopta yer alan geri hareketli Merkür ile Satürn ve Ketu görünümleri depresyon ve ruhsal sorunların kesin işaretleridir. Horoskop bunları gösteriyor ise insanların iyi değerlendirme yapmaları gerekir.   Horoskop düzeninden anlaşıldığı gibi insanı durduk yerde katil yapan sırlar yoktur. Onun başına gelecekleri çok önceden gösteren mistik işaretler vardır.